Zyxel ZCNE Programı Sertifika Şartları
Giriş

Zyxel ZCNE çok değerli bir sertifikadır. Yatırımınızı korumak ve program bütünlüğü sağlamak için sertifika veriliş yöntemleri, idaresi, kullanımı, kabulü, geçerlilik süresi, geçerliliğinin dolması ve diğer bilgileri tüm ayrıntılarıyla açıklıyoruz. Zyxel ZCNE eğitimin bütünlüğünü korumayı amaçlayan kendi politikalarına bağlı kalacağını taahhüt eder.

Gizlilik

Eğitimlerde kullanılan bütün slâytlar ve grafikler, sertifika sınavlarının soru ve cevapları Zyxel mülkiyeti altındadır. Zyxel’in resmi onayı olmadan hiçbir şekilde yayınlanamaz, kopyalanamaz, aktarılamaz, dağıtılamaz veya üçüncü şahıslarla paylaşılamaz.

Gizlilik Politikası

Zyxel gizliliğe çok önem verir ve Gizlilik Politikası kişisel bilgilerinizi korumak için hazırlanmıştır. Kişisel bilgileriniz ve sertifika kayıtlarınız gizli kabul edilir ve onayınız olmadan üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Sertifika Gerçliliğinin Sona Ermesi

Sertifikanın 2 yıl geçerliliği bulunmaktadır.Sertifika süresi dolmadan 6 ay önce e-posta yoluyla bilgilendirileceksiniz. Sertifika geçerliliğini sürdürmek için eğitimlerden ve sertifika yenileme sınavlarından tekrar geçmeniz gerekir.

Sınav Kuralları

Sınavlara programların belirtilen önkoşullu dersleri tamamladıktan sonra girebilirsiniz. Bir sınavda başarılı olamamanız durumunda ikinci defa aynı sınava giremezsiniz. Bu nedenle sadece ZCNE programına katılımınız ile ilgili bir sertifika almaya hak kazanacaksınız. Zyxel haksız yollarla kazanılan sertifikaları iptal etme veya geri alma hakkını saklı tutar.

Sertifika Ücreti

Programı başarıyla tamamladıktan sonra Zyxel Sertifikalı Mühendislik (ZCNE) Sertifikası’nı almaya hak kazanırsınız. Sertifikanızı para ödemeden elektronik ortamda PDF formatında edinebilir veya küçük bir teslimat bedeli ödeyerek yüksek kalitede Zyxel sertifika paketine sahip olabilirsiniz.

Sertifika Ve Amblem Kılavuzu

Verilen bütün sertifikalar geçerlidir. Zyxel’in onayı olmadan hiçbir nedenle sertifika üzerindeki isimler, sertifika adı ve kodu değiştirilemez. Sertifikadaki isimlerin değiştirilmesi gerekirse yasal belgenizle beraber bize başvurun. Ancak Sertifika Amblemini, boyutunu, yazı büyüklüğünü, oranları, renkleri ve görünüşü değiştiremezsiniz. Sertifika amblemlerini, sertifikaları veya diğer ilave materyalleri uygunsuz kullananlar cezalandırılır ve aldıkları sertifikalar iptal edilirken ömür boyu sonraki sınavlara da giremezler.

Kaydedilecek Bilgileriniz

Zyxel Eğitim Merkezi’ni ziyaret ettiğinizde bilgisayarınızın IP adresi kaydedilir. Kayıtlarda sahte bilgi veya zararlı yazılım tespit edilmedikçe toplanan IP adresleri kontrol edilmez. Öğrenme Planının yönetimi gibi Zyxel Eğitim Merkezi’ndeki bazı özellikler kişisel bilgilerinizin hatırlanması için tanımlama bilgileri (cookies) gerektirebilir. Tanımlama bilgileri, İnternet tarayıcınız aracılığıyla bilgisayarınıza yerleştirilen küçük bilgilerdir ve sizi Eğitim Merkezi’ne erişen diğer kullanıcılardan ayırmak için kullanılır. Wikipedia’daki HTTP cookie makalesinden tanımlama bilgileriyle ilgili ayrıntılara ulaşabilirsiniz.