Sertifika Sihirbazı

Sertifika Sihirbazı öğrenme sürecinde kolayca ilerlemenizi sağlar. Dersler veya sınavlar konusunda aklınıza bir şey takılırsa veya sertifikayı nasıl isteyeceğinize dair bir fikriniz yoksa aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz. Seviyenizi doğru şekilde belirlemek için aşağıdaki içerikler mevcut öğrenme sürecinde değişebilir.

1.Neden Zyxel ZCNP?

Lütfen eğitim programına başlamadan önce Sertifika Kurallarını okuyun.

2. Zyxel Eğitim Merkezinde bir hesap oluşturun

Zyxel Eğitim Sistemi’ne giriş yapabilmek için bir hesabınız olmalıdır, böylece eğitim ve sınav bilgilerinizi sürekli takip edebilirsiniz. Giriş yapmak için buraya tıklayın veya eğitime başlamak için bir hesap oluşturun. LÜTFEN HESAP BİLGİLERİNİZİ SAKLAYIN. Bu hesap öğreniminizde sağladığınız ilerlemenin kaydedildiği tek noktadır. Hesabınızda yanlış bilgi kullanırsanız sertifika hakkınızı kaybedebilirsiniz.

3. Ders açıklamalarını ve şartları gözden geçirin.

İhtiyaçlarınıza uygun bir programa kaydolun. Önkoşullu dersler öğrenme planınızı aksatabilir. Öğrenme planınızı gözden geçirerek bir sonraki adımı belirleyin. Ders ve sınav özetleri için buraya tıklayın.

4. Dersi alın ve tamamlayın.

ZCNP sertifikalarını almaya hak kazanmak için derslere katılmanız ve özel sınavları geçmeniz gerekir.

5. Sertifika sınavlarının hepsinden geçin.

Gerekli sınavların hepsinden geçtikten sonra sertifikayı almaya otomatik olarak hak kazanacaksınız. Size sertifika kazandığınızı onaylayan bir e-posta gönderilecektir.

6 . Sertifika türünüzü seçin.

Çevrenizi korumak için sertifikanızı elektronik ortamda kaydedebilirsiniz veya uzmanlığınızı göstermek üzere çerçeveletip duvara asabilirsiniz. Basılı sertifikalardan nakliye ve teslimat ücreti alınır.