Neden ZCNP Sertifikası?
Zyxel ZCNP’i Ücretsizdir!

Sizce değerli bir sertifika size ne kadara mal olur? Zyxel ZCNP para ödemeden uzmanlaşmak isteyen herkese ÜCRETSİZ sertifika programları sunuyor. ZCNP Programları hiçbir yol parası veya eğitim bedeli ödemenizi gerektirmeyen çevrimiçi derslerden ve sınavlardan oluşur. Yalnızca geniş bant İnternet bağlantısı olan bir bilgisayarla çevrimiçi ZCNP eğitimlerine 7/24 katılabilir, çevrimiçi sınavlar sayesinde bilginizi kanıtlayabiliriniz.

Neden Zyxel ZCNP?

Sertifikalar sizi öne çıkarır, fırsatlarınızı ve iş imkanlarınızı çoğaltır. Günümüzün giderek karmaşıklaşan ve yüksek uzmanlık gerektiren ekonomisinde sertifikalar her şeydir. Zyxel Sertifikalı Ağ Uzmanlığı programı, Zyxel İletişim Teknolojileri’nin hizmet portföyünü genişletmiştir. Veri iletişimi ağının çeşitli alanlarında becerilerini geliştirmek isteyenlere kapsamlı yedi eğitim programı sunulur. Sertifika programları bireysel katılımcılara minimum teknik gereklilikleri yerine getirmelerini sağlayacak özel bilgi ve beceri düzeyi kazandırır ve sektörde öne çıkmaları için bağımsız rekabet gücü verir.

Zyxel Sertifikalı Ağ Uzmanlığı eğitim programları adım adım derslerle ilerleyen doğrudan öğrenme sistemidir ve sektörde kullanabileceğiniz özel bilgi ve becerilerinizi hızla geliştirir. İşinizin gerektirdiği eğitim planını bilmeniz eğitiminizin her aşamasını daha kolay planlamınızı sağlayacaktır.

Ağ Bilgilerinizi Profesyonellere Onaylatın

Zyxel ZCNP programları ağ iletişiminde çok fazla tanınan en yaygın yedi veri iletişimi teknolojisini kapsar. ZCNP sertifikası, veri iletişimi ağı üzerine en değerli bilgileri öğrendiğinizi ve uzmanlığınızın sektörünün küresel lideri tarafından onaylandığını gösterir.

Tüm Dünyada Geçerli Bir Sertifika

Zyxel şubeleri bugün 70 ülkeye, 150’den fazla bölgesel pazara yayılmıştır ve milyarlarca Zyxel cihazı servis sağlayıcıları, EN İYİ 1000 girişimci ve sayısız SOHO/Ev kullanıcısı tarafından kullanılmaktadır. Ürünler bu kadar iyi tanındığından ZCNP sertifikaları sayesinde hem teorik hem de pratik bilgilerinizle rakiplerinize üstünlük sağlarsınız.

Hâlâ Zyxel hakkında bilginiz yok mu?