ZCNT Program Özeti
Program Tanıtımı

Eğitmenlik Sertifikası, Zyxel CSO’nun neredeyse 4 yıldır vermekte olduğu ZyCAMP Sertifikaları’nın yeni ismidir. ZyCAMP sertifikalarında olduğu gibi Eğitmenlik Sertifikası da Zyxel çalışanlarına ve anlaşmalı eğitim kurumlarına yöneliktir.

Farklı bir adı olsa da Eğitmenlik Sertifikası’nın eğitim akışı ZyCAMP’ınkine çok benzerdir. ZyCAMP ve Zyxel Eğitmenlik Sertifikası programları arasındaki temel farklılıkları aşağıda görebilirsiniz: Zyxel CSO, ZyCAMP etkinliklerini ZyPartner aracılığıyla duyurmak yerine, 2005 yılında bu amaçla Zyxel Eğitim Merkezi’ni kurmuştur. Zyxel eğitim etkinlikleri ve ZyCAMP eğitim planı hakkındaki bütün güncel bilgilere http://education.zyxel.com.tr/ adresinden ulaşılabilir.

Katılımcıların herhangi bir alanda Eğitmenlik Sertifikası eğitimine katılmadan önce bu alanda Profesyonel Sertifika almaları önerilir.

Hazırlık araştırması (konaklama, ulaşım ve yemek dâhil), sınav ve ders sonrası araştırma Eğitim Merkezi web sitesinden çevrimiçi olarak yapılır.

ZCNT eğitimleri Global ofisinde belirlediği ülkelerde gerçekleşmektedir.Eğitim ve sınavlar bu belirlenen ülkelerde gerçekleşmektedir.