Hakkımızda

Zyxel Eğitim Merkezi’nin temel amacı Zyxel bayilerinin, iş ortaklarının, iştiraklerinin/şubelerinin, çalışanlarının, bilgi işlem yöneticilerinin iletişim sektöründe profesyonel becerilerini geliştirmelerini sağlamak ve ürünlerimizi kullanan veya kullanacak nihayi müşterilerimize en iyi servisi sunmaktır. Aynı şekilde dijital yaşamın her geçen gün daha fazla yer aldığı Dünyamızda Temel ağ teknolojileri alanında son kullanıcıların da eğitim alması bireylere büyük fayda sağlamaktadır. Öğrenmek isteyen herkes Zyxel Eğitim Merkezi’nden ücretsiz eğitim alabilir ve online sınavları başarıyla geçtiğinde temel sertifikasyonlara sahip olur.

Zyxel Eğitim Merkezi, Zyxel Müşteri Hizmetleri bünyesindedir. Eğitim müfredatı yıllardır Zyxel’de çalışan deneyimli ve profesyonel uzmanlar tarafından hazırlanır. Uzmanlarımız standart ağ teknolojileri, Zyxel ürünlerinin kurulumu ve yapılandırılması konusunda yeterli bilgi sahibidirler. 50’den fazla ülkede binlerce mühendis, yönetici ve satış ekibi bu programlara katılmaktadır. Eğitmenler yönetiminde oturumlar düzenlemek için bu ülkelere gidiyoruz; LAB sınavlarında kullanılmak üzere sınıflara ürünler gönderiyor ve 7/24 kullanılabilen İnternet temelli kendi kendine öğrenme sistemleri için platformlar oluşturuyoruz.

Görüşleriniz kalitemizi artıracağından bizim için önemlidir. Önerilerinizi e-posta’yla bize iletebilirsiniz. Zyxel Eğitim Merkezi’ne sunduğunuz katkı için çok teşekkür ederiz.