Gizlilik Bildirimi

Bilgilerinizin gizliliği Zyxel’in ilk önceliğidir. Bize olan güveninize teşekkür ederiz. Zyxel’de, güçlü bir biçimde inancımız şudur ki, uygulamalarımız hakkında her türlü bilgiye ihtiyacınız bulunmaktadır. Aşağıdaki gizlilik bildirimi size www.zyxel.com.tr da (Site) bilgilerinizin nasıl, nerede ve kim tarafından yönetildiğine dair her tür detayı sağlayacaktır.
Bilgilerinizin Korunması
Site aracılığı ile topladığımız bilgi, Zyxel içinde herhangi bir iş ya da operasyonel uygulamaya ilişkindir. Bilgileriniz diğer firmalar ile paylaşılmayacak veya Zyxel aracılığı ile üçüncü şahıslara iletilmeyecektir. Zyxel’i temsil eden çalışanlarımız bu husustan hariçtir; zira çalışanlarımız sizlere yalnızca daha iyi müşteri hizmetleri sağlamak için bu bilgileri kullanabilirler.
Gerekli Olan ve Seçimlik Bilgi
Gizli tutmak istediğiniz bilgileri paylaşmama hakkınız saklıdır. Bununla beraber, sadece siteyi ziyaret ettiğinize dair tıklama çerçevesinde bilgi almaktayız.
Üçüncü Parti Siteler
Site, diğer sitelere ilişkin linkler içermektedir. Zyxel, bilgilerinizi diğer siteler ile paylaşmamaktadır ve adı geçen sitelerin gizlilik uygulamalarından sorumlu değildir.
Sorular ve Öneriler
Şahsi bilgilerinizin kullanımında gizliliğe ilişkin herhangi bir şüpheniz varsa; sorunuz ve önerilerinizi, lütfen bilgi[at] zyxel.com.tr adresinden bize yazınız.